Таксі Львів: встигнути все, якщо ви вже відвідали туристичну перлину України

Таксі у Львові - єдиний спосіб швидко пересуватися крученими вузькими вуличками міста й дійсно швидко прибувати в потрібну точку. Особливо актуально це для туристів. Розраховувати на громадський транспорт - значить, втрачати час, який можна витратити з більшою користю, відвідавши, наприклад, "Копальню кави", "Криївку" Львівський оперний театр або всесвітньо відомі костели і собори.

Не дивно, що туристи давно облюбували послуги "Експрес таксі". Найняти наш автомобіль - значить, отримати повну свободу дій. Навіть на власному транспорті ви будете почуватися обмеженим. Погодьтеся, як можна відвідати Львів - і не побувати в "Криївці"? А в цей заклад пропускають тільки тих, хто подужав якісь 50 грамів горілочки. От і все... прощавай, авто - або привіт, "Тверезий водій".

Ми завжди готові зрозуміти будь-які потреби наших замовників. Ви можете просити машину велику, маленьку, дорогу, дешеву, з особливими прикрасами - ми готові виконати будь-які примхи. Наші водії досконало знають рідне місто і з задоволенням підкажуть рішення таких проблем, як пошук готелю, хостелу або іншого житла, розробка туристичного маршруту, замовлення гіда тощо.

Переваги "Експрес таксі" у Львові

Конкуренція - один з двигунів прогресу. Завдяки їй зʼявляються нові послуги й знижуються ціни. Ми вдячні нашим конкурентам, бо завдяки їм ми удосконалюємося, урізноманітнюючи цінові пропозиції, перелік послуг, автопарк. І на сьогодні ми - один з лідерів на ринку послуг переміщення пасажирів. Ми з гордістю заявляємо про те, що приваблює до нас нових і нових клієнтів:

  • Наявність великого автопарку, що робить можливим оперативну подачу машини в будь-який куточок Львова. Ми надаємо транспорт на всі 100% викликів!;
  • Ви можете вибрати машину різного класу і місткості, в тому числі мікроавтобус для подорожі групи туристів. Це дуже важливо, якщо у групі багато дітей, яких не можна залишати без нагляду;
  • Ми пропонуємо авто різного класу комфорту, які дозволять кожному клієнту обирати машину за доступними тарифами;
  • Безліч додаткових послуг ( "Драйвер", "Евакуатор", "Зустріч в аеропорту", "Обслуговування урочистих заходів", "Кур'єрська доставка", "Технічна допомога" тощо);
  • Можливість викликати транспорт по телефону або онлайн;
  • Ввічливий, чемний, компетентний персонал.

Дешеве таксі у Львові: міф чи реальність?

Львів сприймають як місто, що вимагає від своїх гостей чи жителів чимало грошей. Деякі люди називають його західною Одесою. Але насправді тут теж мешканці з різним рівнем достатку, тому і тут затребуваний доступний за тарифами автотранспорт. Економити на пересуванні доводиться студентам, пенсіонерам, туристам, які хочуть багато побачити за помірні гроші, а також співробітникам, змушеним в силу робочої необхідності багато переміщатися.

Що обрати: таксі у Львові дешеве чи громадський транспорт?

Місцевим жителям просто пересуватися містом автобусами і трамваями. Це найдешевший, але повільний спосіб пересування з регулярними зупинками. Тут немає багажних відділень, щоб пасажир не тримався всю дорогу за свою валізу. Завжди є ризик зустрітися в заповненому автобусі з кишеньковими злодіями - куди ж без них у туристичному місті? Безпосередньо до потрібної точки кожного пасажира громадський транспорт не привозить. Для людей, які не орієнтуються в місті, переміщення громадським автотранспортом чи трамваєм можливе, але швидко дістатися з точки А в точку В, особливо якщо необхідні пересадки, не вийде.

Саме тому тут дуже затребувана служба "Експрес-таксі", тож таксі у Львові дешево можна найняти цілодобово і без вихідних.

У нас великий власний автопарк, в якому багато простих і бюджетних, але досить комфортних автомобілів. Достатня кількість транспортних засобів дозволяє швидко подавати машини в будь-який мікрорайон. Поїздки здійснюються не тільки по обласному центру, а й за межами міста.

Що пропонує оператор тим, хто замовляє недороге таксі у Львові?

Служба має економний тариф і стандартний. Вони не відрізняються істотно за вартістю. На виклик прибувають компактні автомобілі, які дуже зручні для мандрівки вузькими та покрученими вуличками старого міста. Автомобілі економного класу не мають великих вантажних відсіків.

Досить часто до Львова приїжджають туристичні групи. Їм замість кількох недорогих легкових автомобілів варто замовити мікроавтобус. Цей зручний і комфортний транспортний засіб цілком доступний навіть групам туристів, які мають обмежений бюджет.

Як замовити таксі у Львові?

Єдиний диспетчерський центр "Експрес-таксі" відслідковує пересування всіх наших машин. Ми знаємо, де знаходиться кожне вільне авто, тож клієнту не доведеться довго чекати.

Компанія пропонує два способи викликати недороге таксі у Львові:

  • Оформити виклик по телефону;
  • Онлайн - за допомогою спеціального додатку.

У будь-якому випадку ви заздалегідь - ще до прибуття авто - дізнаєтеся вартість поїздки.

Переваги застосування онлайн-додатку полягають у можливості вибору, який саме автомобіль з розташованих поблизу приїде на виклик. Програма автоматично прокладе оптимальний маршрут і ви зможете заздалегідь з ним ознайомитися на екрані смартфону чи планшету. Ви переконаєтеся наочно, що ця поїздка буде дійсно за найкоротшим маршрутом. За допомогою додатка зручно замовляти транспорт наперед, скажімо, плануючи поїздку на поїзді або літаку.

Наша служба - це чесна послуга за чесні гроші. Приватний таксист матиме десятки причин, щоб заявити про додаткову оплату за поїздку. За мандрівку в "Експрес таксі" Львовом ви сплатите заздалегідь обумовлені в момент замовлення кошти.

Приватники не проходять технічного і медичного огляду, то чи можуть вони надати гарантії безпеки?

Наша служба стане вашим постійним партнером, якщо хоч раз скористаєтеся нашими послугами. Звертайтеся до наших менеджерів, встановлюйте додаток виклику таксі на гаджети - вам сподобається співпраця з нами! "Експрес-таксі" - це не про мандри, це про тривалі партнерські стосунки!

(032 | 095 | 097 | 098) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адрес

вул. Володимира Великого
вул. Володимира Великого
Україна, Львів
Україна, Львів
дім 20
дім 20

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7