Онлайн замовлення таксі по Львову

Онлайн таксі Львів замовити дуже просто в Експрес Таксі. Якщо вам потрібно замовити таксі онлайн Львів, рекомендуємо скористатися формою онлайн замовлення таксі у Львові і отримати швидку подачу автомобіля. Звичайно, таксі Львова можна замовити і по телефону, але в багатьох випадках розмовляти з диспетчером незручно, а часом і некультурно. Саме для таких випадків сервіс таксі у Львові Експрес Таксі розробив спеціальну форму онлайн замовлення таксі.

Як замовити таксі онлайн у Львові

Вам потрібно потрапити на цю сторінку онлайн замовлення таксі. Вкажіть в анкеті онлайн замовлення таксі адресу місця знаходження, адресу місця призначення, бажаний тариф, а також бажаний час подачі автомобіля. Після цього клікніть на кнопку «Оформити Замовлення». Якщо ви помилилися з адресою або часом подачі автомобіля, необхідно відразу ж відхилити замовлення, натиснувши на відповідну кнопку «Скасування Замовлення».

Це все?

От і все! Тепер ви знаєте, як замовити таксі онлайн Львів і що для цього потрібно. Нагадаємо, що Експрес Таксі - це елітне таксі Львова та Києва за прийнятною вартістю. Хочете комфортне, зручне, швидке, пунктуальне і доступне таксі, замовте онлайн таксі Львів або зв'яжіться з диспетчером за допомогою зазначених на нашому сайті номерів телефону.

(032 | 095 | 097 | 098) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адрес

вул. Володимира Великого
вул. Володимира Великого
Україна, Львів
Україна, Львів
дім 20
дім 20

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7