Таксі Львів. Замовляйте найдешевше таксі по Львову

Таксі Львів – це послуга актуальна як для корінних жителів цього прекрасного міста, так і для його гостей. Львів – місто з історією, багатою архітектурною спадщиною і автентичними культурними цінностями.

Останнім часом цікавість туристів, бізнесменів і просто шукачів реліквій, пригод до старовинного міста Лева і його пам'яток тільки росте. Люди зі всього світу з'їжджаються для того, щоб оцінити усю пишність древнього міста і поринути в тінь вузьких старовинних вулиць. Тому, послуга економ таксі Львів становиться все більш популярную середь населення.

Вам терміново необхідно потрапити з одного кінця міста в інший? Ви шукаєте найдешевше Львів таксі? Зупиніть свій вибір на "Експрес-Таксі" і замовте дешеве таксі Львів, що подорожувати з комфортом.

Наша диспетчерська служба працює цілодобово, а досвідчені водії з радістю проведуть екскурсію по рідному місту. Дорога разом з "Експрес-Таксі" по цегляних бруківках Львова перетворюється на захоплюючу подорож. Під час поїздки Ви можете просто відкинутися на заднє сидіння комфортабельного авто і слухати легенди про місцеві пам'ятки.

Бажаєте відвідати найцікавіші місця в місті? Шукаєте де зупинитися? Не знаєте де поїсти або випити каву? Бажаєте розважитися в нічному клубі або просто посидіти в затишку на відкритому повітрі? Вам потрібне економ таксі Львів? Тоді ва до нас. Львів гостинне місто і наші водії і диспетчери зроблять усе можливе для Вашого комфорту.

У зв'язку з високим рівнем сервісу, багаторічним досвідом роботи і прозорою ціновою політикою таксі у Львові користуються не лише численні туристи, але і корінні жителі міста.

"Експрес-Таксі" було засновано в 1999 році. З того часу наша компанія намагалася постійно удосконалюватися і розвиватися, крокуючи в ногу з технічним прогресом і впроваджуючи інноваційні технології. Ми працюємо 24 години в добу, 7 днів в тиждень, включаючи вихідні і свята для того, щоб Ваше переміщення по місту було комфортним. Таким чином, в можете  замовити таксі Львів будь коли і будьякий день. Зараз наша компанія включає наступні сервіси, які працюють на усій території України:

  • економ таксі Львів – вантажне і легкове;
  • служба екстреного відкриття замків;
  • евакуатор і дорожня допомога;
  • VIP-перевезення.

Кожна людина, безперечно, потрапляла в ситуацію, коли була термінова необхідність замовити дешеве таксі Львів, а диспетчери в один голос відповідали: "Вільних машин немає". У нашому випадку ця проблема практично виключена, оскільки завдяки великому автопарку машини рівномірно розподіляються по місту. Таким чином, ви можете швидко замовити дешеве таксі і в найкоротший час відправитись по свої справах. слід зазначити, що наша компанія має перевах над іншими службами таксі.

Які основні конкурентні переваги "Експрес-Таксі"?

  • Оперативність подання – ми подаємо оптимальне таксі Львів вчасно, оскільки у нас один з найбільших автопарків в Україні.
  • Низька тарифна сітка – ціни на наші послуги одні з найнижчих серед численних служб економ таксі Львів.
  • Економічність – наші постійні і корпоративні клієнти користуються програмою лояльності і отримують значні знижки
  • Надійність – наш автопарк складається виключно з авто, вік яких не перевищує десяти років, а всі пасажири – застраховані
  • Зручність – ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг, про які Ви можете прочитати на нашому сайті або подзвонивши в диспетчерську службу.

Поїздка разом з "Експрес-Таксі" гарантує безпеку і комфорт пасажирів, оскільки у нас власне СТО для підтримки належного технічного стану автомобілів, а стаж наших водіїв більше 10 років. Таким чином, дешеве таксі Львів від Експресс Таксі - це не тільки доступно, але й безпечно.

Якщо Ви вирішили скористатися послугами "Експрес-Таксі", ми із задоволенням зробимо усе, щоб Ви стали нашим постійним клієнтом, замовити таксі дуже легко: (032) 239-15-15, (098) 239-15-15.

(032 | 095 | 097 | 098) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адрес

вул. Володимира Великого
вул. Володимира Великого
Україна, Львів
Україна, Львів
дім 20
дім 20

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7